Biedrax Regál 60 x 90 x 210 cm

kovový regál Biedrax 60 x 90 x 210 cm, 8 kovových polic x 175 kg Regál s kovovou konstrukcí a kovovými policemi. Velmi jednoduchý systém montáže, nosníky se zasunou...
2 151 Kč

Barva
modré
Počet polic

• , zakoupeno v českéregály.cz

Dobrý pomocník ke skladování, velmi snadná montáž a zejména oceňujeme kvalitu polic - zvolili jsme laminované.

• skladné
    • praktická a rychlá instalace
    • kvalitní provedení

• Celkem pevná kostra.
    • Modrá varianta vypadá dobře.
    • Rychlé složení, ale je potřeba nářadí.
    • Je potřeba dávat pozor, aby jazýček regálu dobře zapadl do otvorů stojny a nevylezl špatně.

Obecně produkt doporučuji a jsem s ním spokojen. Regál plní účel, pro který byl koupen a nebojí se zátěže,jak se mi stalo u některých jiných modelů.

Materiál konstrukce
kovové
Barva
modré
Počet polic

kovový regál Biedrax 60 x 90 x 210 cm, 8 kovových polic x 175 kg

Regál s kovovou konstrukcí a kovovými policemi. Velmi jednoduchý systém montáže, nosníky se zasunou do stojinek a poklepem dorazí do konusu. Tímto je zaručena vysoká stabilita regálu, ale i rychlost montáže - žádné šroubky! Regály pozinkované do domácnosti i do skladu výška regálu 210 cm rozměry police 60 x 90 cm počet polic : 8 police nastavitelné v krocích po 3,5 cm zatížení na polici - 175 kg zatížení regálu - 875 kg kovové díly pozinkované kovové police pozinkované tloušťka 0,8 mm 2 výztuhy pod policí

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variantZdarma97 % • 3 471 recenzíDalší informace

• skladné
    • praktická a rychlá instalace
    • kvalitní provedení

• Celkem pevná kostra.
    • Modrá varianta vypadá dobře.
    • Rychlé složení, ale je potřeba nářadí.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variantZdarma97 % • 3 471 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v českéregály.cz

Je to dárek,- ještě jsme ho nerozbalili, takže nemohu nic hodnotit !!

jednoduché složení, bytelné

• , zakoupeno v českéregály.cz

• Rychlá montáž, pokud víte, jak na to :)
    • Výztuhy polic jdou namontovat i dodatečně. Nemusí to být nutně před zaklepnutím bočnic, jak říká návod.

• splnil očekávání
  • , zakoupeno v českéregály.cz

• barvou zatečené drážky pro vložení výztuhy
    • tenký ploch výztuhy jsem při motáži několik krát ohnul
    • některé bílé regálové police mali černé šmouhy
  • , zakoupeno v českéregály.cz

• lehká montáž i pro jednu osobu,pevný a hezký

Doporučuji :-)