Kovona Drumy 1800 x 800 x 400 mm 5 polic

Bezšroubový kovový regál DRUMY 1800 x 800 x 400 mm - 5 polic x 130kg, pozinkovaný Kovový regál s kovovými policemi, omyvatelný, bezšroubový systém montáže. Sestavit regál...
1 047 Kč

130 kg
Počet polic
Bezšroubové

• , zakoupeno v obchod.3mh.cz

Regál jsem si objednala do ložnice kvůli vysoké vlhkosti zdi, které se nám prozatím nedaří zbavit.
    Sestavování mi dalo poněkud zabrat, ale podařilo se. Za zmínku stojí, že výrobce upozorňuje na nutnost mít při sestavování rukavice proti pořezu. Já to podcenila, tedy do prvního škrábance... Fakt nekecali, rukavice jsou nezbytné.
    Podívala jsem se na instruktážní video, kde chlapík usazuje polici do regálu gumovým kladívkem. To sice mám, ale po první prohlubni, kterou jsem si vytvořila jsem pak kladívko podkládala knihou a dále se to už obešlo bez nehod.

• levny

Kvalitní provedení, vysoká nosnost, snadné složení, český výrobek

Materiál konstrukce
kovové
Nosnost na polici
130 kg
Počet polic
Bezšroubové

Kovový regál s kovovými policemi, omyvatelný, bezšroubový systém montáže. Sestavit regál zvládnete sami během pár minut. Vysoká stabilita regálu a životnost. Tyto celokovové regály jsou vhodné nejen do komory, sklepa, či do špajzu, ale i do archívu či do spisovny.

Jedná se o opravdu kvalitní stabilní regál s rychlou montáží a v současnosti patří k nejlepším regálům na trhu.

• výška regálu 180 cm
  • rozměry police 40 x 80 cm
  • počet polic : 5
  • zatížení na polici - 130 kg
  • materiál pozinkovaný plech
  • pro zvýšení životnosti regálu, jej doporučujeme ukotvit ke zdi
  • DLE BEZPEČNOSTNÍCH PŘEDPISŮ DOPORUČUJEME REGÁLY VYŠŠÍ JAK 180 CM UKOTVIT

• levny